Klub absolwenta Logistyki

Klub absolwenta Logistyki

"Bo w życiu są rzeczy które warto i takie które się opłaca. Nie wszystko co warto się opłaca - ale z całą pewnością warto i opłaca się wykorzystać tę szansę jaką dziś mamy kończąc tą uczelnie"

Wyjazd Klubu Absolwenta Logistyki

Relacja ze Zjazdu Absolwentów Logistyki

W dniach 14-15 kwietnia 2018 roku w Hotelu Prezydent w Spale odbył Zjazd Absolwentów Logistyki, w ramach obchodów X-lecia kierunku w Społecznej Akademii Nauk.

W czasie Zjazdu, Prodziekan Wydziału Zarządzania, dr Katarzyna Kolasińska – Morawska przedstawiła zarys historyczny kierunku Logistyka. 

Opowiedziała o tym, jak zmieniała się uczelnia i w jaki sposób dostosowywany był program kierunku Logistyka do potrzeb rynku pracy. 

Kolejnym punktem programu było przemówienie dra inż. Pawła Morawskiego, opiekuna kierunku Logistyka. 

 

Dr inż. Paweł Morawski przedstawił działalność Koła E-logistyki. Wspomniał o organizowanych przez studentów wizytach studyjnych w różnorodnych przedsiębiorstwach, a także o udziale Koła E-logistyki w Kongresach Logistycznych.

Następnie głos zabrała dr inż. Marta Brzozowska, która przedstawiła założenia Klubu Absolwenta Logistyki. Głównym celem Klubu Absolwenta Logistyki jest możliwość podtrzymania relacji z absolwentami, a także wymiana informacji i doświadczeń.

Miłym akcentem było wręczenie prezentu dla Prodziekan Wydziału Zarządzania – kierunku Logistyka, dr Katarzyny Kolasińskiej – Morawskiej. Absolwenci ufundowali insygnia władzy – berło oraz łańcuch.

               

Po oficjalnej części Zjazdu Absolwentów Logistyki, dr inż. Paweł Morawski oprowadził wszystkich po urokliwej Spale. Wieczorem wszyscy przybyli absolwenci wzięli udział w grillu i towarzyszących mu zabawach integracyjnych. 

Drugiego dnia Zjazdu przedstawiono Absolwentom filmik podsumowujący X-lat kierunku Logistyka w SAN, a absolwenci podzielili się swoimi wzruszającymi wspomnieniami z lat studenckich.

Każdy na pewno będzie miło wspominał spędzony czas. Absolwenci zapowiedzieli już kolejne spotkania w ramach Klubu Absolwenta Logistyki.

Zapraszamy wszystkich do przyłączenia się do Klubu Absolwenta Logistyki. Poniżej zamieszczono Regulamin Klubu wraz z deklaracją uczestnictwa.

REGULAMIN